Zaawansowane pralki Sharp kluczem do ochrony tkanin

Do oferty nowoczesnych pralek z funkcją pary dołączył funkcjonalny i zaawansowany technologicznie model Sharp, który występuje w kilku wariantach pojemności bębna. Zdecydowanie warto poznać go bliżej!

Niezwykle dopracowany model jednego z najważniejszych urządzeń w każdym domu

Nowa pralka automatyczna Sharp ES-NFL914AWNA-PL (lub z 8-kilogramowym wsadem ES-NFL814AWNAPL lub 7 kg ES-NFL714AWB lub 10 kg ES-NFL014CW1NA-PL) w kolorze białym to propozycja dla osób poszukujących nie tylko funkcjonalnego, ale również trwałego i nowoczesnego sprzętu AGD. Z zewnątrz urządzenie wygląda naprawdę solidnie i takie jest w rzeczywistości. Duży, czytelny wyświetlacz LCD na czarnym panelu sterowania prezentuje się znakomicie w pomieszczeniach o różnym stylu wykończenia.  Wykorzystanie silnika inwerterowego zapewnia wieloletnią, cichą i oszczędną pracę. W dobie rosnących rachunków, to bardzo dobra informacja.

Pralka ES-NFL914AWNA-PL doskonale prezentuje się w każdej łazience

Skuteczne wsparcie dla alergików

Alergia potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Wiedzą o tym nie tylko alergicy, ale także ich rodziny. Dlatego, wybierając nową pralkę Sharp, możesz odetchnąć z ulgą – dosłownie i w przenośni. Dostępne są dwie bardzo ważne funkcje, które mają ogromny wpływ na ograniczenie skutków alergii. AllergySmart to program zatwierdzony przez Brytyjską Fundację Alergiczną. Został stworzony tak, aby zwalczać większość alergenów i bakterii, które gromadzą się na odzieży. Z kolei funkcja Allergy Rinse odpowiada za wykonanie dodatkowego płukania gorącą wodą na koniec cyklu. Dzięki temu usunięte są resztki detergentów, które mogłyby zaszkodzić osobom o wrażliwej skórze. Nawet piorąc w niskiej temperaturze, pralka poradzi sobie z zalegającymi … ?

Eko = EKOlogia + EKOnomia

Wybierając nowy sprzęt AGD, warto sprawdzić jego zapotrzebowanie energetyczne, a także pobór wody, jeśli to pralka lub zmywarka. Oszczędność wody i prądu to nie tylko działanie proekologiczne, ale także obniżające koszty pracy. Sharp mając to na uwadze, wyposażył najnowsze pralki w dwa ważne rozwiązania. EcoLogic zmniejsza zużycie wody dzięki specjalnemu czujnikowi, który mierzy poziom zapełnienia bębna. Jeśli załadujesz mniej odzieży, pralka automatycznie pobierze mniej wody. EcoTrack to technologia, dzięki której przy wybraniu każdego cyklu pralka pokazuje rzeczywisty poziom zużycia energii i wody. Okazuje się wtedy, że program eco, który trwa 2,5 godziny jest bardziej ekonomiczny niż ten, który trwa godzinę. Okazuje się, że krótki nie znaczy tańszy. to funkcja dla użytkowników, którzy lubią mieć kontrolę nad wydatkami. To narzędzie umożliwiające oszacowanie ilości energii wody potrzebnych do wykonania wybranego programu. Taka informacja pozwoli zoptymalizować pranie tak, aby pobór wody i prądu był możliwie jak najniższy.

Pralka te oferują także funkcje pomagające dostosować cykl do skali i rodzaju zabrudzeń

Oszczędność Twojego czasu to podstawa nowoczesnego podejścia do obowiązków

O ile nowe pralki Sharp oferują aż piętnaście programów wybieranych intuicyjnym pokrętłem, zapracowane osoby z pewnością bardzo zainteresują się funkcją JetWash. Czasami wystarczy odświeżyć odzież, która nie jest mocno zabrudzona. Korzystanie z pełnego cyklu prania jest w takim przypadku zwyczajnie niegospodarnie. Dzięki JetWash można pozbyć się brzydkich zapachów i odświeżyć odzież już w 12 minut. To wszystko w 30 stopniach i przy niepełnym załadunku. To idealna opcja w przypadku niespodziewanych spotkań lub konieczności zmiany zaplanowanego wcześniej ubioru.

Funkcje parowe kluczem do miękkiego i delikatnego prania

Funkcje parowe są absolutnie niezbędne, jeśli chcesz, aby pranie było mniej zagniecione, a także miękkie i bezpieczne. Użycie pary bardzo dobrze wpływa na tkaniny, usuwając w ten sposób również ewentualne alergeny. Odzież staje się bardziej miękka i delikatna w dotyku. Prasowanie jest o wiele łatwiejsze, zwłaszcza przy użyciu funkcji EasyIroning. Funkcja ta pozwala zredukować ilość zagnieceń nawet o 80 procent. W takim wypadku prasowanie to pestka!

Specjalnie zaprojektowana obudowa minimalizuje wibracje, redukując także głośność pracy

Optymalizacja prania w rękach użytkownika

O ile pralki Sharp dysponują wieloma automatycznymi rozwiązaniami, użytkownikowi oddano do dyspozycji dwie istotne technologie. Stain Fighting Support to rozwiązanie umożliwiające wybrać stopień zabrudzenia odzieży, aby następnie pralka dobrała właściwe parametry pracy. Z kolei StainMaster to innowacyjna funkcja, która pozwala wybrać jeden z czterech rodzajów plam: oleju, potu, kawy i mieszanej. Po zdefiniowaniu typu zabrudzenia, urządzenie skonfiguruje parametry prania tak, aby jak najlepiej poradzić sobie z usunięciem plam.

O Vestel Poland sp. z o.o.

Głównym celem firmy Vestel Poland jest dystrybucja i sprzedaż produktów elektroniki użytkowej licencjonowanych marek w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Polski oddział oraz lokalni przedstawiciele obejmują obszarem działania aż 21 krajów w przypadku AGD oraz 7 krajów w zakresie telewizorów LCD. Vestel Poland oferuje także produkty dedykowane obszarowi B2B.

 O marce Sharp

Od momentu założenia firmy w 1912 roku, Sharp Corporation nieustannie wprowadza innowacje w zakresie produktów, od ołówków mechanicznych „Ever-Sharp” po pierwsze na świecie elektroniczne kalkulatory LCD, kopiarkę i gamę profesjonalnych wyświetlaczy 8K. Od samego początku firma Sharp kierowała się zasadą oryginalności. Ideał ten przyświecał już założycielowi firmy, Tokuji Hayakawie. Nacisk na szczerość i kreatywność to siła, która wciąż napędza nasze działania. Innowacyjne rozwiązania wyznaczają kierunek dla wielu producentów na całym świecie.

#współpraca-reklamowa

DOBRY DOM

ul. Wrzesława Romańczuka 6, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20