Altana A1

- wersja podstawowa
(DB 23212)
(1/1)

Pracownia: Archipelag, autor projektu: Artur Wójciak

Miniatura ogrodu projektu Altana A1 Zamknij
PokażProjekt domu drewnianego Altana A1 - wizualizacja frontu
pow. użytkowa 18,97m2
kubatura b/d
kąt dachu 30°
pow. zabudowy 22,56m2
wys. pomieszczeń b/d
wymiary budynku 4,50m x 4,50m
pow. dachu 43,00m2
wys. budynku b/d
min. wym. działki b/d

Parter: 18,97 m2(18,97 m2)

Rzut  projektu Altana A1
Lp.OpisPowierzchnia
1.Altana18,97 m2
Elewacje projektu Altana A1
Elewacje projektu Altana A1
Elewacje projektu Altana A1
Elewacje projektu Altana A1
Przekrój projektu Altana A1